Zoznámte sa s našimi projektmi

Do portfólia pridávame zmysluplné a zodpovedné projekty, ktoré svojimi inováciami skvalitňujú život spoločnosti a investorom zabezpečujú multiplikáciu ich investícii.

O skupine FABA

Vznik skupiny FABA predchádzala zjednocujúca, hodnotná myšlienka zachytiť a podporovať projekty v regióne CEE s vysokým inovačným a valuačným potenciálom a s celosvetovou ambíciou pozitívne ovplyvniť svet.

Vďaka metodike a filozofii, podľa ktorej skladáme portfólia našich projektov sa nám podarilo rozšíriť rady FABA people o skúsených manažérov z veľkého množstva rozličných oborov, ako je napríklad zdravotníctvo, veda a výskum, jadrová energetika, vzdelávanie, zdravé potraviny a mnoho ďalších, ktoré oslovila CSR a ESG stratégiu našej business rodiny...

Pre lepšiu budúcnosť

S myšlienkou robiť svet o niečo lepším miestom. Projekty, ktoré FABA CAPITAL priamo podporuje majú pozitívny dopad na životné prostredie, foodtech, vzdelavanie, AI a mnoho ďalších.

Aktívne vyhľadávame a podporujeme nápady a aktivity tímov ludí rozvíjajúcich sa primárne na ambíciách pozitívne ovplyvniť našu spoločnosť globálne.

Spoločný ciel

Podporené projekty a vzájomné spolupráce sú uzatvárané s cieľom vytvoriť pridanú hodnotu spoločensky zodpovedným spôsobom

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Porozumenie vašej vízii

Ako spolustvoritelia ľudského potenciálu sme sa naučili porozumieť aj takým myšlienkam a nápadom, ktoré sú za horizontom bežného ľudského chápania.

Maximálne odhodlanie v každom aspekte spolupráce

Komplexná pomoc vďaka tímu odborníkov

Množstvo partnerov na možnú kooperáciu

Náš tím

Profesionálne poradenstvo a prvotriedne výsledky vďaka dlhoročným skúsenostiam.

Nové projekty

FABA filozofia

Priblížte nám svoj nápad pomocou pripraveného projektového pitchu.

Pozrieme sa na strategické a finančné aspekty projektu.

-

Rozvojovým kapitálom spolu dosiahneme komercializáciu celého projektu a jeho aktivít.

Vzájomnou dôverou a trpezlivosťou spolu budujeme dlhodobú víziu a napĺňame ciele.

FABA filozofia

Rozvojovým kapitálom spolu dosiahneme komercializáciu celého projektu a jeho aktivít.

Vzájomnou dôverou a trpezlivosťou spolu budujeme dlhodobú víziu a napĺňame ciele.

“S přibývajícími roky ve vrcholném businessu, se mě a mým váženým kolegům propsala teorie o společensky dobrém, chcete-li správném dopadu, při podnikání do našeho podnikatelského i osobního DNA. ”

Robert Flocius
CEO & Founder

Spolupracujte s nami

Ak sa rozhodnete vykročiť do spolupráce s FABA CAPITAL, budeme sa Vám venovať s najväčším odhodlaním. Je v našom záujme spoločne vybudovať dôverné a komfortné partnerské prostredie.

Naše novinky a blogy